O MNIE

Cześć, nazywam się Sylwia Szczycińska i pod koniec grudnia 2018, za namową męża, założyłam profil na Instagramie i Facebooku @kreatywne_macierzynstwo. Wtedy nie przeszło mi przez myśl, że kilka miesięcy później będę miała swojego bloga.

Jestem nauczycielem wczesnoszkolnym i przedszkolnym, pedagogiem specjalnym, animatorem czasu wolnego, a przede wszystkim mamą trójki cudownych dzieci. Mam ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, ponieważ pracowałam w żłobku, przedszkolu i prowadziłam zajęcia tematyczne, urodziny i różnego rodzaju eventy. 

Blog Kreatywne Macierzyństwo powstał, aby pokazać jak ważne są chwile spędzone z dzieckiem, zarówno dla malucha, który codziennie nabywa nowych umiejętności, jak i dla rodzica, który dzięki temu wzmacnia więź rodzic-dziecko. Aby inspirować jak ciekawie i kreatywnie można bawić się z dzieckiem, wspierając jego rozwój, jednocześnie kolekcjonując piękne wspomnienia. Także, w jaki sposób zająć malucha aby mieć czas na wypicie ciepłej kawy i nabranie dodatkowej energii. Moją misją jest przekonanie rodziców, że urlop macierzyński, spędzany w większości w domu, może być wesoły, barwny i ciekawy.

Kreatywne Macierzyństwo w mediach:

Dzień Dobry TVN – „Twoje dziecko nudzi się w czasie świąt? Zobacz, czym je zająć”
ZOBACZ ARTYKUŁ

Akademia Smart Kids Planet – „Kreatywna zabawa z dzieckiem – to nie takie trudne!” Wywiad z Sylwią Szczycińską
ZOBACZ WYWIAD

„Kreatywna zabawa, czyli sposób na rozwój i wzmocnienie więzi dziecka z rodzicem.” Jeden z artykułów w darmowym e-booku Smart Kids Planet.
POBIERZ E-BOOK

„Jak wspierać dzieci przez zabawę?” – rozmowa live z Olą @mamologia
ZOBACZ FILM

„Wymyśliła setki niskobudżetowych zabaw dla dzieci…” – wywiad z Sylwią dla WP Kobieta
CZYTAJ WYWIAD

Zabawa w mycie rąk! – Rossnę! z dobrymi nawykami – video dla marki Rossmann
ZOBACZ FILM

Mycie zębów – zabawy dla dzieci – video dla marki Rossmann
ZOBACZ FILM