Randka z dzieckiem

Czy kiedykolwiek pomyślelibyście, że fajnym pomysłem może okazać się randka z dzieckiem? 

Randka czyli coś wyjątkowego, coś co zrobicie tylko we dwójkę i coś co wyróżnia się przy innych Waszych aktywnościach. Czynność, która sprawi ogromną radość nie tylko Twojemu dziecku ale również Tobie. W Randce z Dzieckiem najważniejsze jest jednak to, iż cała Twoja uwaga powinna być poświęcona dziecku. Tak, aby ono czuło się w tym niezwykłym dla Was czasie ważne, kochane i docenione. 

Zwyczaj randek z dzieckiem zrodził się w momencie gdy na świat przyszła moja druga córka, a ja bardzo chciałam pomóc starszej córce, w tym aby wciąż czułą się kochana i wciąż bardzo ważna. Dodatkowo załagodzić zazdrość i pomóc jej odnaleźć się w naszej nowej rodzinnej sytuacji.

Nasze randki wyglądają bardzo różnie, czasem jest to wspólna kawa (córka pije Inkę bądź kakao), przytulanki i rozmowy, gdy młodsza córka śpi. Czasem jest to wspólne wyjście do kawiarni czy na obiad. Zdarzyła nam się nawet randka, na którą zabrałam córkę do lekarza i zrobiłam z tego niesamowitą przygodę. Bardzo często daję mojemu dziecku zdecydować jak chciałaby spędzić ze mną czas.  

Oczywiście nie tylko ja chodzę z naszymi dziećmi na randki bo tak samo robi to mój mąż, babcia, a ostatnio nawet ciocia. Po takich randkach dzieci unoszą się kilka centymetrów nad ziemią ze szczęścia. 

Bardzo namawiam Was na randkowanie ze swoimi dziećmi. Aktywność ta może okazać się świetną zabawą, która niezwykle wzmocni relacje i da ogrom radości Wam i Waszym dzieciom.